Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький - маленький, але дуже красиве і цікаве місто України. Його недаремно називають містом музеїв - тут їх більше 25. У Переяслав-Хмельницькому ви зможете відвідати музей "Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини", де ви дізнаєтеся багато чого про історію, архітектуру і побут українців з давніх часів до XIX ст. і побачите цікаву колекцію вітряних млинів.

Крім музеїв, які розповідають про історію та культуру міста і країни в цілому, є тут і дуже оригінальні експозиції, такі, як Музей лікарських рослин, Музей історії бджільництва, Музей-пошта, Музей історії філософії і навіть Музей хліба.

Крім музеїв і виставок, у цьому красивому містечку, в літній час нагадує квітучий сад, ви знайдете залишки будівель X-XI ст., А також архітектурні пам'ятки, що датуються XVII в.: Церква Святого Михайла і Вознесенський монастир.

Дістатися до Переяслав-Хмельницького можна зі столиці України на маршрутному таксі, яке відходить від станції метро «Чернігівська», шлях займе у вас близько півтори години.

Мапа Переяслав-Хмельницького

Відео-подорож до Переяслав-Хмельницького